משרד עורכי דין בראשון לציון

אלטמן * סעיד * שטרן

משרד עורכי דין בראשון לציון

משרד עורכי דין בראשון לציון

איחוד תיקים

לפגישה התקשרו עכשיו 072-372-5759

בקשו את עו"ד סער, עורך דין מומחה לענייני פשיטת רגל.

הצלחתכם היא הצלחתנו!

איחוד תיקים

כאשר אדם נכנס לחובות גדולים, רצוי שיגיע להסדר פירעון החוב מול נושיו. אך לא תמיד מצב אידיאלי זה מתרחש, וכל ניסיון ליישב הסדר שכזה נכשל. עם זאת, הכנסתו החודשית של החייב לא מאפשרת בשום אופן התמודדות של תשלום חובות גדולים, ותיקי הוצאה לפועל מתדפקים על דלתו.

מכאן הדרך של בעל החוב רק הולכת ומתדרדרת. ההוצאה לפועל מגבילה אותו בסנקציות והגבלות קשות, ומונעת ממנו אורח חיים תקין. הוא עשוי למצוא עצמו בצומת דרכים בו הוא חייב לבחור במסלול המוצע לו בידי ההוצאה לפועל, כמו איחוד תיקים, או הכרזה על מוגבל באמצעים. ישנם כמובן, חסרונות ויתרונות במסלולים אלה. היתרון של הליך איחוד תיקים הינו שהחייב, יכול לאחד את כל תיקי ההוצל”פ ולשלם 3% מכל חובותיו לנושים בכל חודש.

איחוד תיקים - פתרון למצוקת החייב

המטרה של איחוד תיקים הינה לשמש פתרון למצוקת החייב שצריך להתקיים ולקיים את משפחתו. חייב, ראשי לבקש מראש ההוצאה לפועל לאחד את כל תיקי ההוצאה לפועל. תיקים אלה, יכללו אך ורק תיקים של חובות כספיים, ולא תיקי מזונות, משכנתא, או תיקים אשר תלויים בבית המשפט עדיין. היתרון המרכזי של איחוד תיקים על פני הליך פשיטת רגל הוא אפשרות הסדרת חובות בהיקפים קטנים יחסית, אשר אינם מאפשרים הסדרה באמצעות הליך פשיטת הרגל. ישנו יתרון נוסף במסגרת של הליך איחוד תיקים, כמו פיקוח אשר יהיה פחות הדוק על התנהלותו של החייב שלא כמו במסגרת הליך פשיטת הרגל, שבהם מחויב החייב לבצע דיווחים שוטפים על מצבו הכלכלי.

עורך דין סער:”המטרה היא, לתת לפושט הרגל את הפתרון הטוב והמהיר ביותר עבורו, בהוצאה כספית הנמוכה האפשרית, לבקש עבורו צו הפטר. אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לקבל את ההפטר בדרך הקצרה ביותר, ולפטור את החייב מחובותיו בהקדם האפשרי על מנת שיוכל להתחיל את חייו החדשים ללא טרדות או חובות”. הליך פשיטת רגיל הוא אינו פשוט, אנו במשרד עורכי הדין נשמח ללוות אתכם ולתת לכם ייעוץ מקצועי בנושא.

הגבלות באיחוד תיקים

כאשר החייב מגיש בקשה לראש ההוצאה לפועל בדבר איחוד תיקים, יש להיתמך בתצהיר אשר מעניק מידע מפורט על נכסיו, במשך 5 השנים האחרונות, אשר קדמו למועד הגשת הבקשה, וכן, פירוט מדויק לגבי חובותיו. איחוד תיקים עשוי להתנהל בשתי גרסאות, יש עם מעט הגבלות או עם הרבה הגבלות. הגרסה שבה מתנהל הליך איחוד תיקים תלויה בדרך בה בחר החייב ליזום על מנת לאפשר לו לבצע הליך של איחוד. יש לציין כי בנוסף להגשת הבקשה לאיחוד התיקים, החייב יהיה צריך לשלם 3% מסך חובותיו. גם לאחר שהוגשה הבקשה, כל עוד, לא התקבלה ההחלטה בעניין, יש להמשיך לשלם  3%מכלל החובות כל חודש.

אנו במשרד עורכי הדין אלטמן-סער-שטרן יודעים כי חובות עשויים להביא את החייב ומשפחתו למצוקה קשה ולתהום שלעתים נדמה כי אי אפשר לצאת ממנה. צוות עורכי הדין למחיקת חובות של משרדנו פועל עבורכם בנחישות וברגישות לאורך כל הדרך על מנת לסגור את החובות, ולפתוח יחד אתכם דף חדש בחייכם.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקביעת פגישת ייעוץ במשרדנו. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת. לפגישה התקשרו 072-3725759 ✆ בקשו את עורך דין סער, מומחה לענייני הוצאה לפועל, פשיטת רגל, קבלת צו הפטר והסדרי נושים.

רוצים להשתחרר מחובות מעיקים?

לפגישה התקשרו עכשיו 072-372-5759

בקשו את עו"ד סער

מומחה לענייני הוצאה לפועל.

 כיום עם לקוחותינו נמנים מספר גופים מוסדיים גדולים ובכללם בין היתר, חברת הבנייה “אורתם מליבו”, חברת אסיה מזון, השקדיה, ברק הדפסות, שלמה סיקס, אצבעוני, הקולה מבגדד, אצבעוני ועוד… ועוד…

מעוניינים גם אתם בעו”ד תותח, אמין ומקצועי? לקבלת ייעוץ ולפרטים נוספים, התקשרו: 072-372-5759

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים