משרד עורכי דין בראשון לציון

אלטמן * סעיד * שטרן

משרד עורכי דין בראשון לציון

משרד עורכי דין בראשון לציון

ביטול חייבים

עו"ד בראשון לציון, סער סעיד

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים התקשרו עכשיו 072-372-5759

מצב בו נקלעתם לחובות שאתם מתקשים לפרוע אותם, אינו אומר “שנגמרו החיים”, רק בעבודה נכונה ומסודרת מול בעלי החוב ומול ההוצל”פ תוכלו לזקוף קומה מחדש, לשלם רק לפי יכולתכם – זו האומנות שלנו. משרד אלטמן-סעיד-שטרן מלווה אתכם בהליך הסדרי חוב, מומחה למו”מ אפקטיבי לביטול או להקטנת חובות, מעניק שירות מקצועי ואישי לכל לקוח. במשרדנו עורכי דין מומחים למחיקת חובות וטיפול בתיקים מול הוצאה לפועל אשר ישמחו לעמוד לרשותכם. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המשרד לקביעת פגישת ייעוץ.

לפגישה התקשרו עכשיו 072-372-5759

בקשו את עו"ד סער, עורך דין מומחה לענייני הוצאה לפועל.

הצלחתכם היא הצלחתנו!

מידע לחייבים

לאחרונה יצא חוק חדש, המבטל מאסר חייבים שתיקם נמצא בלשכת ההוצאה לפועל. עד לפני שלוש שנים, הזכות לאסור חייב, הייתה בתוקף סמכותה של ההוצאה לפועל. במשך השנים האחרונות, לשכות ההוצאה לפועל הגיעו למסקנה, כי הליך המאסר הינו אמצעי לא מידתי לתשלום חובות. לכן חוק ביטול חייבים נמצא בתוקף, בכדי לאפשר לחייבים לשלם את חובם. רק על חייב במזונות עדיין לא בוטל הליך זה, שכן חוק מזונות מחייב את האב, לשלם את מזונותיו בזמן וישנה החמרה בתחום זה. כל פקודות המעצר דאז הסתיימו בכך שהחייב היה מגיע באופן עצמאי ללשכת ההוצאה לפועל, בכדי שייחקר בחקירת יכולת לתשלום חובותיו.

מקרי חייבים אשר לא נכללים בחוק

למרות שקיים חוק ביטול חייבים, ישנם מצבים יוצאים מן הכלל. לדוגמא, חייב העושה כל שביכולתו לסכל את הליך הגבייה, תוך הסתרת נכסיו, עשוי להביא את עצמו אל מחוץ לחוק ביטול החייבים, ולתת דין וחשבון על חובותיו. יתר על כך, במקרים כאלו ניתנת האפשרות ללשכת ההוצאה לפועל לבקש הליך מאסר, וזאת על פי פקודת ביזיון בית המשפט. עם זאת, מדובר בהליך שהוא נדיר יחסית. בית המשפט העליון, הורה על ביטול צו מעצר, על פי פקודת ביזיון בית המשפט, היות ולא ניתן לאסור את החייב, כל עוד התאפר לו לטעון את טענותיו בבית המשפט. כיום, ישנן הגבלות חמורות יותר כנגד החייב, כגון עיקולי בנק, עיכוב יציאה מהארץ, בהגבלת החייב כלקוח מוגבל, הגבלה בהנפקת דרכון, הגבל שימוש בכרטיס אשראי, או מניעה מחידוש רישיון הנהיגה.

האם ביטול חייבים הועיל בגביית החובות בפועל?

למרות שביטול חייבים נראה מהלך מתחשב יותר מבחינת החוק, ההליכים החלופיים של אמצעי גביית החובות, לא רק שלא פגעה בגביית החובות, כי אם שיפרה את פעולת הגבייה. בסופו של יום, הליכים אלה הוכחו אפקטיביים. חייבים רבים, ממהרים לשלם את חובותיהם, בכדי שיוכלו לנהל חיים תקינים, כגון ניהול תקין של חשבון הבנק, אפשרות לצאת בחו”ל והמשך באחזקת רישיון הנהיגה. מערכת האכיפה מחמירה בהליכים השונים, אך ייצוג של עורך דין המתמחה בחובות, עשוי לבטל חלק מההליכים המחמירים.

רוצים להשתחרר מחובות מעיקים?

לפגישה התקשרו עכשיו 072-372-5759

בקשו את עו"ד סער

מומחה לענייני הוצאה לפועל.

 כיום עם לקוחותינו נמנים מספר גופים מוסדיים גדולים ובכללם בין היתר, חברת הבנייה “אורתם מליבו”, חברת אסיה מזון, השקדיה, ברק הדפסות, שלמה סיקס, אצבעוני, הקולה מבגדד, אצבעוני ועוד… ועוד…

מעוניינים גם אתם בעו”ד תותח, אמין ומקצועי? לקבלת ייעוץ ולפרטים נוספים, התקשרו: 072-372-5759

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים