משרד עורכי דין בראשון לציון

אלטמן * סעיד * שטרן

משרד עורכי דין בראשון לציון

משרד עורכי דין בראשון לציון

פשיטת רגל

לפגישה התקשרו עכשיו 072-372-5759

בקשו את עו"ד סער, עורך דין מומחה לענייני פשיטת רגל.

הצלחתכם היא הצלחתנו!

פושט רגל ?

מי שנכנס להליך פשיטת רגל, חייב לדעת, כי אין מדובר בתרופת פלא. על החייב לדעת, כי כל מידע לגבי חייו הפרטיים יהיה חשוף בפני הנושים ובית המשפט. יש לקחת בחשבון, כי הליך זה עשוי לקחת כמה שנים. במקרים מסוימים, ניתן לקצר את הזמן, באמצעות עריכת הסדר מוקדם או פניה לבית המשפט בהליך מיוחד.

אדם לבדו אינו יכול לעמוד מול מערכת המשפט ותהליך ארוך מול הרשויות. אנו במשרד עורכי הדין  מלווים כל לקוח יד ביד בהליכי פשיטת רגל, בהתחשבות, מקצועיות ואדיבות. במשרדנו, צוות עורכי דין צבר ניסיון רב בטיפול מקרים של פושטי רגל, רכשנו מומחיות אשר נותנת מענה אופטימלי לכל תיק, נותנים יד מכוונת מקצועית ומתחשבת, על מנת שתעברו את שלב פשיטת הרגל על הצד הטוב יותר.

מהי פשיטת רגל ?

פשיטת רגל של אדם, הינו בעצם הליך חדלות פירעון של אדם זה. לעתים מדובר גם במקרה של פשיטת רגל קטנה, בה גם ניתן לקבל מצוות עורכי הדין שלנו ייעוץ מקצועי בנושא. כל בעל עסק שהידרדר למצב חוב, בשל חוסר תזרים מזומנים, כגון סחורה ששילם עבורה ולא קיבל עליה את התמורה הכספית בעת המכירה, בשל שיקים חוזרים של לקוחות, חידלון תשלום ועוד, עשוי למצוא עצמו במצב של פשיטת רגל. ברגע שאין ברירה, אותו בעל עסק מבין כי אין מנוס, הוא יבקש צו פשט”ר מבית המשפט – כך שיוכר כי הוא פושט רגל, אך לא לפני שהגיש מסמכים המעידים על חובותיו, כיצד נבעו וכדומה. במקרה בו מדובר בחברה הפושטת רגל, לעתים מתבצע התהליך באמצעות הנושים ובית המשפט. בכל מקרה בו פושט הרגל הוא יחיד או חברה, עומדות לפקודתו זכויות וחובות המוגדרות בחוק.

עורך דין סער:”המטרה היא, לתת לפושט הרגל את הפתרון הטוב והמהיר ביותר עבורו, בהוצאה כספית הנמוכה האפשרית, לבקש עבורו צו הפטר. אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לקבל את ההפטר בדרך הקצרה ביותר, ולפטור את החייב מחובותיו בהקדם האפשרי על מנת שיוכל להתחיל את חייו החדשים ללא טרדות או חובות”. הליך פשיטת רגיל הוא אינו פשוט, אנו במשרד עורכי הדין נשמח ללוות אתכם ולתת לכם ייעוץ מקצועי בנושא.

רוצים להשתחרר מחובות מעיקים?

לפגישה התקשרו עכשיו 072-372-5759

בקשו את עו"ד סער

מומחה לענייני הוצאה לפועל.

 כיום עם לקוחותינו נמנים מספר גופים מוסדיים גדולים ובכללם בין היתר, חברת הבנייה “אורתם מליבו”, חברת אסיה מזון, השקדיה, ברק הדפסות, שלמה סיקס, אצבעוני, הקולה מבגדד, אצבעוני ועוד… ועוד…

מעוניינים גם אתם בעו”ד תותח, אמין ומקצועי? לקבלת ייעוץ ולפרטים נוספים, התקשרו: 072-372-5759

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים