משרד עורכי דין בראשון לציון

אלטמן * סעיד * שטרן

משרד עורכי דין בראשון לציון

משרד עורכי דין בראשון לציון

תאונות דרכים

לפגישה התקשרו עכשיו 072-372-5759

בקשו את עו"ד שטרן ,מומחית לענייני תאונות דרכים

הצלחתכם היא הצלחתנו!

תאונות דרכים

חוק לנפגעי תאונות דרכים  מורה כי נפגעי תאונות דרכים זכאים לקבל פיצויים מחברות הביטוח בגין נזקי גוף, זאת, ללא קשר ישיר לאשמתם בגרימת התאונה. למרות שהחוק מעוגן כבר למעלה מארבעים שנה בישראל, חלק רב מהנפגעים לא יודעים את המגיע להם בתור היותם נפגעי תאונות דרכים. אנו במשרד עו”ד, בקיאים בדיני תאונות, בוחנים את המקרה שלכם ומציגים בפניכם את כל האפשרויות שמציג החוק לגביכם. עורך דין לעניין תאונות דרכים של המשרד מלווה אתכם לאורך כל הדרך, ומייצג אתכם מול ביטוח לאומי ומוסדות רלוונטיים על מנת לקדם את תביעתכם, להגיע להסכם או פשרה ולקבל את הפיצויים הניתנים לכם במסגרת החוק.

ליווי משפטי של כל סוגי התאונות

הגדרת המילה תאונות בחוק הישראלי הינו שם כולל לכל מקרה בו נגרמה פציעה לאדם. לכן גדולה היריעה בחוק הישראלי בדיני תאונות. אנו במשרד עורכי הדין מתמחים בליווי מקצועי של תביעות תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות נפילה, תאונות תלמידים ועוד. יש לזכור כי בכל מקרה בו חלה תאונה, קיים גובה קצבה שונה. על מנת לקבל הערכה לגובה הפיצוי המגיע לכם, ניתן לקבוע פגישת ייעוץ עם צוות עורכי הדין במשרדנו. אנו נחקור את המקרה שלכם, ונציג את האספקט המשפטי שלו – גובה הפיצוי, תהליך התביעה ועוד. לפגישה התקשרו 072-3725759 ✆ לעו”ד  שטרן.

רכיבי הנזק של הפיצוי בתאונת דרכים

לפי החוק, רכיבי הנזק כוללים כאב וסבל, אובדן כושר השתכרות עתידי, הוצאות רפואיות (הוצאות ששולמו והוצאות עתידיות), הוצאות ניידות והוצאות עבור הזולת. רכיבי נזק אלו מאפשרים לכם לדעת בסופו של דבר מהו הפיצוי שתקבלו וגובהו.

פיצויים בגין תאונות דרכים

נפגעי תאונות דרכים זכאים לקבל פיצוי בגין נזקי גוף שהינם תוצאת תאונות דרכים. קיימים מספר גורמים מהם ניתן לתבוע פיצוי וזאת בהתאם לנסיבות התאונה והשלכותיה.

חשוב לדעת כי גם במקרה בו בסמוך למועד התאונה לא ברור עדיין האם נותרה נכות זמנית/צמיתה כתוצאה מהתאונה עדיין חשוב להיוועץ בעורך דין בכדי לדווח לגורמים הנכונים על קרות התאונה באופן אשר לא ישלול את זכויות הנפגע לתבוע בעתיד. פיצויים בגין תאונת דרכים: תהליך הדורש זמן וסובלנות. תביעה לקבלת פיצוי בגין תאונת דרכים הינה תביעה מורכבת הטומנת בחובה רבדים רבים וגופים רבים מהם ניתן להיפרע בגין התאונה. גובה הפיצוי לנפגעי תאונת דרכים נגזר מתוך נתונים רבים, כגון גיל הנפגע, גובה ההשתכרות, סוג הפגיעה ועוד. ניהול הליך משפטי בגין נזקי גוף תוצאת תאונת דרכים הינו הליך מורכב ורצוי להיוועץ בעורך דין טרם הגשת תביעה.

מתי תאונת דרכים נחשבת גם כתאונת עבודה ?

ישנם מקרים בהם תאונות דרכים, עשויות להיחשב בתור תאונת עבודה, אם הנפגע היה בדרך לעבודה או ממנה. במקרים מסוג זה יכול הנפגע לדרוש פיצוי גם מהמוסד לביטוח לאומי הן בגין ימי היעדרותו מהעבודה (תביעה לדמי פגיעה) והן בגין נכותו הזמנית/צמיתה תוצאת התאונה.

לפגישה התקשרו עכשיו 072-372-5759

בקשו את עורך דין שטרן

מומחית לענייני תאונות דרכים

 כיום עם לקוחותינו נמנים מספר גופים מוסדיים גדולים ובכללם בין היתר, חברת הבנייה “אורתם מליבו”, חברת אסיה מזון, השקדיה, ברק הדפסות, שלמה סיקס, אצבעוני, הקולה מבגדד, אצבעוני ועוד… ועוד…

מעוניינים גם אתם בעו”ד תותח, אמין ומקצועי? לקבלת ייעוץ ולפרטים נוספים, התקשרו: 072-372-5759

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים